Левски с категоричен успех срещу Хектор в женското волейболно първенство

левски категоричен успех хектор женското волейболно първенство
18:21, 18.11.2023
Чете се за: 01:10 мин.

Левски София победи с 3:0 (25:17, 25:20, 25:17) като гост Хектор в двубой от петия кръг в първенството на България по волейбол за жени.

"Сините" нямаха проблеми да спечелят категорично и трите гейма в мача, постигайки четвърти успех през кампанията.

По този начин Левски се изкачи на второ място в класирането с 12 точки, но и с една изиграна среща повече от лидера Марица Пловдив. Хектор е на седма позиция с 3 пункта.

В неделя предстоят да се изиграят още два двубоя от кръга, като Славия 2017 е гост на ДКС Варна, докато от 18:55 часа Дея спорт приема Марица, като тази среща може да гледате НА ЖИВО по БНТ 3!

Георги Кадиев: В бюджета ще се появи дупка между 4 и 5 млрд. лв.
България с още две отличия при юношите от световното по скокове на батут в Бирмингам