Двубоят между Интер Маями и Колорадо Рапидс завърши при резултат 2:2

Лионел Меси Интер Маями
09:43, 07.04.2024
Чете се за: 01:07 мин.

Лионел Меси отбеляза гол при равенството 2:2 на своя Интер Маями срещу Колорадо Рапидс от среща от редовния сезон на американската МЛС.

Рафаел Наваро откри за Колорадо, но с голове на Меси и Леонардо Афонсо тимът на Интер обърна развоя на мача. Коул Басет оформи крайното 2:2 две минути преди края.

36-годишният Меси влезе като резерва след първото полувреме и отбеляза в 58-ата минута за 1:1. Нападателят пропусна последните четири мача на Интер заради контузия. За последно Меси отбеляза на 14 март в мач от Шампионската лига на КОНКАКАФ срещу Нешвил (3:1).

В момента Меси има 6 гола и 2 асистенции в 6 мача този сезон.

След този мач Интер Маями е на второ място в Източната конференция с 12 точки, Колорадо е на осмо място на Запад с 9 точки.