Локомотив София измъкна точка от Пирин Благоевград с гол отвъд добавеното време

14:41, 03.12.2023
Чете се за: 01:42 мин.
Локомотив София Пирин Благоевгра
Снимка: Startphoto.bg

Двубоят между Пирин Благоевград и Локомотив София от 19-ия кръг на Първа лига завърши при равенство 1:1. Калоян Кръстев осигури точка на гостите с последното докосване по топката в 96-ата минута.

Столичните "железничари" имаха добри възможности да открият резултата, но Максим Ковальов спаси изстрели на Красимир Страноев и Валентин Николов.

"Орлетата" поведоха в резултата в последната минута от редовното време. Аймен Суда отправи плътен удар извън наказателното поле в далечния ъгъл, за да донесе точките на тима си.

След почивката "червено-черните" така и не успяха да застрашат противниковата врата по-сериозно в хода на редовното време. При пет минути добавено време, възпитаниците на Данило Дончич стигнаха до изравнителен гол в 96-ата минута. Резервата Калоян Кръстев получи топката с гръб към вратата, но успя да се освободи от противников бранител, за да шутира за 1:1 с последния удар по топката.

Локомотив София заема 12-ата позиция в подреждането с актив от 19 точки. Пирин Благоевград се намира на 14-ото място в класирането с 14 пункта.

Около 190 мигранти са били спасени в Ламанша, съобщиха френските власти
МВР: "Гранична полиция" прави справка за невръчени глоби, но не задържа документи