Норвежецът осигури успеха с 3:1 над "чуковете".
Манчестър Сити се наложи с 3:1 като гост срещу Уест Хям в късния съботен мач от третия кръг на Висшата лига. Хеттрик на Ерлинг Холанд осигури стопроцентов актив за шампионите, които имат девет точки.
В десетата минута норвежкият нападател даде аванс Сити след асистенция на Бернардо Силва.
Автогол на Рубен Диаш, който се опита да блокира топката при центриране на Джаред Боуен, възстанови равенството.
Холанд върна аванса за гостите с точен удар след половин час игра след подаване на Рико Люис.
В последните секунди на първата част отново Де Бройне беше съвсем близо до попадение във вратата на лондончани.
В 83-ата минута Матеуш Нунеш изведе Ерлинг Холанд и той оформи хеттрика си за 3:1.
Уест Хям има три точки след три срещи.
В неделя е дербито на кръга между Манчестър Юнайтед и Ливърпул, докато Нюкасъл приема Тотнъм. Също утре е и лондонският сблъсък между Челси и Кристъл Палас.
Серхио Агуеро подкрепи Хулиан Алварес в желанието му да напусне Атлетико Мадрид
След сигнал от регионалния министър: Прокуратурата разследва строежа на лот 4 на АМ "Хемус"
Иван Иванов: Твърденията на министър Шишков за пътното строителство са абсолютно неверни
Омбудсманът: Година след сигналите за сексуално и физическо насилие - децата все още са в интерната във Варненци