Милан - Лудогорец пряко по БНТ тази вечер (ВИДЕО)

15:11, 23.02.2018
Чете се за: 00:33 мин.
милан лудогорец пряко бнт вечер видео

Лудогорец гостува тази вечер на Милан в среща-реванш от 1/16-финалите на турнира Лига Европа. Двубоят на "Сан Сиро" започва от 22:05 часа и може да го гледате пряко по БНТ1 и БНТ HD.

Първият мач в Разград завърши с категорична победа с 3:0 за "росонерите" и така сблъсъкът изглежда предрешен.

Очаква се наставникът на Милан Дженаро Гатузо да даде почивка на по-голяма част от титулярите си и да ги съхрани за мача с Рома в края на седмицата.

От друга страна, Херо ще заложи с най-доброто, с което разполага. Той отново няма да може да разчита на нападателя Клаудиу Кешерю, но в състава се завръща левият бек Натанаел. С тима пътува и новото попълнение Цветомир Панов, но той няма да може да играе тази вечер.

"Колкото и да са нулеви нашите шансове, ние сме длъжни да играем сериозно и отговорно. Защитаваме честта не само на Лудогорец, но и на българския клубен футбол. Длъжни сме да дадем максимума от възможностите си", заяви преди Димитров.

Главен съдия на двубоя е испанецът Ундиано Майенко.

15:24, 28.04.2024
Юношеският национален отбор на България U 16 спечели Турнира за развитие на УЕФА
14:47, 28.04.2024
Дончо Донев, Николай Желязков, Владимир Гърков и Биляна Дудова в "Арена спорт" (ВИДЕО)
13:15, 28.04.2024
Дончо Донев пред БНТ: ЦСКА превъзхожда Левски с физика, за "сините" би било голяма загуба да не играят в Европа (ВИДЕО)
Чете се за: 01:25 мин.
Челси навакса два гола пасив като гост срещу Астън Вила и запази жива интригата за четвъртото място във Висшата лига
09:50, 28.04.2024
Чете се за: 02:05 мин.
Лацио надигра минимално у дома Верона за трета поредна победа в Серия "А"
09:25, 28.04.2024
Чете се за: 01:50 мин.
Лудогорец отпадна от Лига Европа след загуба и в Милано (ВИДЕО)