Членът на НС на ПФК Левски София пожела на отбора да постига успехи занапред и да атакува най-високите върхове
Членът на НС на ПФК Левски София Мило Борисов сподели пред камерата на БНТ, че Вечното дерби между "сините" и ЦСКА е добър показател за траекторията, по която вървят двата отбора.
Левски надделя с минималното 1:0 над "червените" с попадение на Кристиан Макун в 86-ата минута.
"Естествено, че това дерби е един показател за това как вървят двата отбора. Мисля, че в момента Левски върви много добре и искам да използвам случая да пожелая на отбора да постига успехи занапред и да атакува най-високите върхове", заяви Борисов пред БНТ.
Вижте материала във видеото!
След земетресенията във Венецуела: Загиналите са поне 235, продължава търсенето на оцелели
Безводието в страната: Работна среща в Министерския съвет обсъжда проблема
Спряха евакуацията на кораби през Ормуз: Причината е атака срещу плавателен съд в района