ВК Монтана мъже
Снимка: ВК Монтана
20:42, 20.11.2022
Чете се за: 01:00 мин.

Монтана победи Черно море Варна с 3:1 гейма (25:23, 25:27, 25:17, 25:23) в мач от 7-ия кръг на първенството.

Гостите успяха да спечелят първата част, преди домакините да изравнят в зала "Христо Борисов". В третата част възпитаниците на Даниел Пеев бяха далеч по-убедителни като водеха през цялото време, преди да се поздравят с победата в четвъртия гейм.

Монтана заема втората позиция в класирането с актив от 6 победи и 1 загуба, колкото има и лидера Левски. Черно море се намира на 8-ото място в подреждането с 3 успеха и 4 поражения.

Повечето от обвинените за педофилски материали остават в ареста, очакват се решения за останалите
Катар - Еквадор 0:2