Движението на софийското метро беше преустановено за около 10 минути в тунела между станциите "Жолио Кюри" и Стадион "Васил Левски".
Пътниците останаха в мотрисите в тунела преди станция "Стадион Васил Левски" при наполовина загасени светлини.
Причината за временното спиране на метрото в София е проблем със захранването, който бързо е разрешен. Това коментира за БНТ директора на "Метрополитен София" инж. Стоян Братоев. Защо се е стигнало до изключване на захранването предстои да се изясни.
Вижте какво сподели Татяна Шуманова пред нашия репортер Милена Кирова.
Шофьорът от катастрофата на АМ "Тракия": Направих всичко възможно да удържа камиона
Полиция и ГДБОП влязоха в район "Приморски" във Варна, седем души са задържани
Момиче на 16 години и момче на 17 години загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил между Мездра и с. Боденец