Нанси Пелоси подкрепи издигането на кандидатурата на вицепрезидента Камала Харис за Белия дом.
Бившият председател на долната камара на Конгреса на САЩ и влиятелна фигура в средите на Демократическата партия Нанси Пелоси подкрепи замяната на американския президент Джо Байдън с неговия вицепрезидент Камала Харис като кандидата на демократите за изборите през ноември, съобщиха агенциите.

снимка: БТА
"Ентусиазираната ми подкрепа за Камала Харис като кандидат за президент е официална, лична и политическа", посочи Пелоси в изявление.
"И не се заблуждавайте в политическо отношение - Камала Харис като жена в политиката е изключително проницателна - затова съм напълно убедена, че тя ще ни изведе до победата през ноември".
МВнР предупреждава за извънредно положение във Вашингтон и Орегон заради пожарите
Преговори или не съвсем: Тръмп с нови заплахи към Иран, ако Техеран не сключи споразумение
Бдение в Кричим с надежда за правосъдие след жестокото убийство на млад мъж в Пловдив от тийнейджъри
В капана на фентанила: Кой ръководи трафика и има ли изход за пристрастените?
След повече от седем месеца: Нова фирма поема почистването в столичните райони "Слатина", "Подуяне" и "Изгрев"