Борецът ни загуби финала в категория до 60 кг.
Недялко Петров загуби финала в категория до 60 кг. в класическия стил на международния турнир по борба „Дан Колов – Никола Петров“, който се провежда във Варна.
„Разочарован съм. Тактиката ми беше да го сваля първи, но не се получи така, както очаквах. Нямам представа защо съдиите дадоха пасивност за мен в първата част. Гледах да държа центъра, да вървя напред, но така са преценили. Видеоповторенията не ми попречиха, даже мога да кажа, че ми помогнаха да си взема малко въздух. Това са обстоятелствата", каза Петров пред БНТ.
"Не съм доволен от представянето си в турнира, можех да се представя много по-добре. Има време до европейското да влезна в добра форма“, добави борецът.
Вижте интервюто във видеото!
Стою Стоев: Вместо съдебна реформа управляващите запазиха политическия контрол върху ВСС
След земетресенията във Венецуела: Загиналите са поне 235, продължава търсенето на оцелели
Богомил Николов: Агенцията по храните трябва да контролира пазара превантивно