Поставените под номер 1 спечелиха убедително срещу участващите с "уайлд кард" представители на домакините Мелих Анаватан и Бугра Йозкоч с 6:1, 6:3.
Националите на България за Купа Дейвис Пьотр Нестеров и Янаки Милев се класираха за четвъртфиналите на двойки на турнира по тенис за мъже на клей в Анталия (Турция) с награден фонд 15 хиляди долара.
Поставените под номер 1 българи спечелиха убедително срещу участващите с "уайлд кард" представители на домакините Мелих Анаватан и Бугра Йозкоч с 6:1, 6:3 за 53 минути.
Нестеров по-рано днес отпадна във втория кръг на сингъл след поражение от преминалия през квалификациите представител на домакините Кузей Чекирге с 5:7, 6:4, 6:7(2) след три часа и четвърт игра.
Бившата шампионка от Уимбълдън Маркета Вондроушова получи четиригодишно наказание
Динко Динев се класира за основната схема на турнира от сериите Чалънджър в Пловдив
Сътресения на "Даунинг стрийт" 10: Оставката на британския премиер Киър Стармър
Милиони за пътна безопасност стоят по сметки, а катастрофите у нас растат
Български ученици спечелиха три златни и три сребърни медала от балканската олимпиада по математика в Румъния