Жители на Бургас дадоха нов живот на коледните си дръвчета. За пета поредна година хората засадиха елхите, които по празниците красяха домовете им.
Въпреки дъжда, акцията по спасяването на дръвчетата в морския град премина успешно, като елхите бяха засадени в един от парковете на Бургас, който е в близост до училище.
Като доказателство за успешната кампания "Жива елха" бяха миналогодишните дръвчета, които и днес са в перфектно състояние.
Според организаторите инициативата се разраства и вече има засадена мини горичка с живи елхи, които бургазлии са предпочели за Коледа.
Автор: Давид Сукнаров
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг
След ремонт за 2 милиона лева: Път в кърджалийско остава опасен за преминаване
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг