В Барселона намериха начин да заобиколят забраната за посещение на барове.
На популярни места в града, на открито, се проведоха... тихи дискотеки. Всичко, от което имате нужда, са слушалки и добро настроение.
Хората, които се включиха в инициативата, спазваха стриктно предписанието за физическа дистанция.
В началото беше малко странно, но след като човек посвикне е прекрасно, казва един от участниците.
Първоначално това била идея на няколко съседи, след това към нея започнали да се включват все повече хора.
Сега неделните сутрини са запазеното време за танци в Барселона.
Бръснар от Лос Анджелис предлага безплатни прически по време на Световното по футбол
Правителството, синдикатите и бизнесът не се разбраха за осигуровките на държавните служители
СПЕЦИАЛНО: Схема за фалшиви гръцки шофьорски книжки работи от години в Кюстендилско