Ще бъде слънчево, след обяд над планинските райони с временни увеличения на облачността. Ще е много горещо с максимални температури между 37° и 42°, в София - около 37°.
И по Черноморието ще бъде слънчево, след обяд - горещо. Ще духа слаб до умерен югоизточен вятър. Максималните температури ще бъдат от 30° до 33°. Температурата на морската вода е от 24° до 26°. Вълнението на морето ще бъде 1-2 бала.
В планините ще бъде слънчево, след обяд с временни увеличения на облачността, но валежи са малко вероятни. Ще духа слаб до умерен вятър от запад-югозапад. Максималната температура на височина 1200 метра ще бъде около 32°, на 2000 метра - около 26°.
В сряда и четвъртък ще бъде предимно слънчево, но на отделни места, главно в планинските райони, ще превали, възможно е и да прегърми. Ще остане почти тихо и горещо с максимални температури между 35° и 40°. В петък вероятността за валежи намалява. Температурите ще са с градус-два по-високи.
В събота, с приближаването на студен фронт, в Западна България въздушната маса ще се лабилизира. Ще се развива купесто-дъждовна облачност, ще има валежи, придружени от гръмотевици, възможни са и градушки. В останалата част от страната ще се задържи слънчево и горещо.
На 4 април изтича срокът за подаване на заявления за гласуване на друго място
Генерират хеш кода на машините за изборите на 19 април
Министърът на отбраната на САЩ поиска оставката на началника на сухопътните сили