20-годишното момче от севлиевското село Сенник, което полицията и доброволци издирваха повече от две седмици, е открито мъртво.
Тялото му е намерено в неделя следобед от човек, който работел на полето в покрайнините на село Хирево, съобщи за "По света и у нас" окръжният прокурор на Габрово Милчо Генджов.
В района на това село Георги Пламенов е забелязан за последно на 7 юни. Оттогава близките му организираха десетки издирвателни акции без резултат.
По тялото му не са открити видими следи от насилие, но разследващите работят по всички версии.
Репортер: Мирела Дончева
Гълъб Донев: Това е бюджетът, който довършва политики от предходните управления
Полиция и ГДБОП влязоха в район "Приморски" във Варна, седем души са задържани
Камион скъса мантинелата на АМ "Струма" в района на Мало Бучино (СНИМКИ и ВИДЕО)