Трите момичета от Варна, които изчезнаха от Кризисен център за настаняване от семеен тип на 21 януари, са намерени от полицаи днес във Варна.
Две от момичетата са били на кръстовище до голям търговски център в града. Обяснили са на полицаите, че са пребивавали в къща на техен познат в квартал “Владислав Варненчик”.
При отиване на адреса униформените намират и третото момиче. Девойките ще бъдат настанени в дома за временно настаняване на непълнолетни към ОДМВР-Варна, съобщиха от полицията.
Автор: Деян Михайлов
Чуйте последните новини, където и да сте!
Последвайте ни във Facebook и Instagram
Следете и канала на БНТ в YouTube
Жълт код за опасни горещини в 14 области на страната - температури до 37
Бившата полицайка Симона Радева влезе зад решетките на Сливенския затвор
Обстановката във Венецуела - властите ограничиха достъпа до щата Ла Гуайра