Отличават най-добрите в бойните спортове на церемонията „Златен пояс“

отличават добрите бойните спортове церемонията bdquoзлатен поясldquo
16:03, 14.12.2021

За четвърта поредна година Националната асоциация на бойните спортове в България (НАБС) – единствената асоциация по бойни спортове, акредитирана от Министерството на спорта в България, ще проведе големите си годишни награди „Златен пояс“ 2021.

Това ще се случи на 19 декември (неделя) от 19.30 часа.

По време на годишната церемония „Златен пояс“ ще бъдат връчени петте големи награди - статуетките „Златен пояс“ за 2020 година в категориите: „Най-добър спортист – мъже“, „Най-добър спортист – жени“, „Най-добър треньор“, „Ярка победа“ и „Вярност на традициите“.

Всяка една от 12-те федерации-членки на НАБС ще има възможност да раздаде и индивидуални награди на своите бойци и треньори за постиженията им през 2021 година.

Целта на наградите е да отличат върховите постижения на състезателите и да се наградят усилията на всички, които работят за развитието на бойните спортове у нас. НАБС е учредена през 2015 година, за да подпомогне, подкрепи и популяризира бойните спортове в България.

В нея членуват над 476 клуба от цялата страна и над 40 000 спортисти. Част от асоциацията са централите по кикбокс и муай тай, карате киокушин, таекуондо ITF, джу джицу, самбо, кендо, кудо, ушу, шотокан карате до, сумо, айкидо и канадска борба.

Златен медал за Стилияна Николова във финала на бухалки на Европейската купа в Баку
Чете се за: 03:50 мин.
Лионел Меси направи рекордните в историята на Мейджър Лийг Сокър пет асистенции при победа на Интер Маями
09:25, 05.05.2024
Чете се за: 01:42 мин.
Минесота Тимбъруулвс победи шампиона Денвър Нъгетс в първия мач от полуфиналните плейофи на Запад в НБА
09:06, 05.05.2024
Чете се за: 02:10 мин.
Ига Швьонтек спечели първата си титла от тенис турнира WTA 1000 в Мадрид след драматичен успех над Арина Сабаленка
08:52, 05.05.2024
Макс Верстапен ще стартира от първа позиция в Гран при на Маями във Формула 1
08:34, 05.05.2024
България спечели златните медали при мъжете на европейското първенство по кърлинг в дивизия С
08:17, 05.05.2024
Чете се за: 01:10 мин.
Хавиер Ибанес завоюва европейската титла на IBA в категория до 57 килограма
07:59, 05.05.2024
Чете се за: 01:47 мин.
Гледайте финалите на европейското първенство по спортна гимнастика за жени в Римини НА ЖИВО по БНТ 3
23:56, 04.05.2024
Чете се за: 00:37 мин.