ПАОК измъкна точка от гостуването на Ламия в 100-ата минута

Кирил Десподов асистира за изравнителното попадение

19:11, 24.04.2024
паок изхвърли динамо загреб лигата конференциите разгром тумба десподов принос два гола

Двубоят между ПАОК и Ламия от 33-ия кръг на гръцката Суперлига завърши при резултат 1:1. Българският национал Кирил Десподов бе титуляр и асистира за изравнителното попадение на гостите в 100-ата минута.

Голът за домакините на стадион "Атанасиос Диакос" в Ламия дойде през първото полувреме. Негов автор бе Викинтас Сливка.

След почивката Леонидас Воколос правеха всичко по силите си, за да запазят крехкия си аванс. В добавеното време резервата Педро Амарал бе изгонен с директен червен картон, а голмайсторът Викинтас Сливка получи втори жълт картон, след като вече бе заменен.

Така след 100 минути игра възпитаниците на Разван Луческу стигнаха до изравнителен гол. Кирил Десподов подаде към Щефан Шваб, който оформи крайния резултат.

ПАОК остава на 3-ата позиция в класирането с актив от 68 точки. Ламия заема 6-ото място в първата шестица на първенството с 35 пункта.

Обрат по случая "Даная" - прекратено ли е разследването за смъртта на 15-годишното момиче?