Първо заседание на Работна група икономика, търговия и иновации между България и Република Северна Македония ще се проведе на 1-ви февруари в Скопие.
Начело на българската делегация е министърът на иновациите и растежа Даниел Лорер, който заедно с министъра на финансите в правителството на РСМ Фатмир Бесими ще съпредседателства срещата, съобщиха от Министерството на иновациите и растежа.
На заседанието се предвижда да бъдат набелязани възможности за разширяване на отношенията с Република Северна Македония както в търговията, така и в областта на инвестициите.
Министър Лорер ще посети и бизнес форум с участието на представители на български и македонски търговски камари и браншови организации.
Заради стачка: Два круизни кораба с близо 8000 души на борда не акостираха на Санторини
Без вода са два туристически района на Халкидики, където почиват много българи
На косъм от трагедия: Български автомобил падна в морето на пристанище край Кавала (ВИДЕО)
Цената на петрола достигна 70 долара за барел, Тръмп - "ще падне още"
Да покориш връх Мусала в инвалидна количка: Вдъхновяващата история на 18-годишния Крис от Пловдив