В автомобила са пътували служители на ОДМВР-Русе
Полицейски автомобил пламна в движение този следобед в Русе.
Инцидентът е станал на ул. "Митрополит Григорий" в близост до училище и общежитията на Русенския университет.
В автомобила са пътували служители на Областната дирекция на МВР в Русе, които са успели да напуснат горящата кола и са невредими.
Цялата предна част на автомобила е изгоряла до основи. На място бяха изпратени две патрулки и екип на пожарната, който да угаси пламналия автомобил.
Свидетели на инцидента разказаха, че са чули силен взрив, който е стреснал хората в района. Заради инцидента движението временно беше спряно за превозни средства.
Ще има ли воден режим в Плевен и Ловеч това лято? Властите вземат спешни мерки
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
"Писна ми да убиват нашите деца": Бдения в страната в памет на загиналите по пътищата