Изпълняващият длъжността председател на Антикорупционната комисия Антон Славчев е спечелил конкурс за прокурор и затова му искат оставката, заяви съпредседателят на ДПС Делян Пеевски:
"Правят тайни срещи, провалиха се да свалят Рая Назарян, уплашиха се от публичността, нали знаете, че имаше още тайни срещи, прехвърляния, криения, в офиса на Копринков, возили са като зелки лидери на партии – Кирил Петков и Христо Иванов – и баща им – мистър Кеш".
Пеевски отговори задочно на изказване на президента Румен Радев. Държавният глава заяви, че няма да назначи за служебен премиер удобен човек, заради когото е имало план да бъде отстранена от поста председател на Народното събрание Рая Назарян:
"Думите на мистър кеш Радев ще коментирам по следния начин: изключително съм притеснен за него дали той знае кой е. Досега си мислех, че разбира, че е мистър Кеш, който живее в трезора, но след тази констатация, че ще назначава или няма да назначава Господ, съм много притеснен от въздуха, който дишат със селския кръчмар Копринков. Изключително объркани хора, за да направи такова изказване. Нека с Господ и с тези теми да не се заиграваме, поне да имаме страх от Господа".
Общинският съветник на Варна Стоян Петков: Три години кметът Коцев и кметът на района бездействат по отношение на незаконния строеж
Павел Попов: Действията за спиране на незаконното строителство край Варна са започнали преди две години
Иван Търпоманов, кандидат за кмет на район “Средец”: Бих направил референдум за Паметника на Съветската армия
Разказ от първо лице за измамата в "Баба Алино": Гората беше превърната в строителна площадка, нямаха разрешителни
Павел Попов: Действията за спиране на незаконното строителство край Варна са започнали преди две години
Протест с искане за справедлив процес в Бургас по делото с инцидента с АТВ в Слънчев бряг