На 61-годишна възраст почина журналистът Георги Коритаров. За загубата съобщи Георги Харизанов във Фейсбук.
"Не знам как точно се съобщава такава вест. Не знам какво се казва, не знам как се проумява, не знам как се живее с нея", написа той.
Вчера журналистът е водил своето предаване в телевизия Европа, почувствал се е зле и е откаран в столична болница, където по-късно е починал.
"Вчера се смеехме в ефир. Днес разбирам, че повече няма да се видим. Няма да говорим. Няма да спорим. Няма да мислим заедно, да работим заедно, да четем и да пишем заедно. Щастлив съм, че бях малка част от живота на този велик човек. И той от моя. Ще се опитам да се усмихвам всеки път, когато се сетя за него. Но едва ли ще успявам", написа още Харизанов.
Георги Коритаров започва своята кариера от вестник "Демокрация" като политически репортер. По-късно работи като телевизионен и радио водещ, като изгражда свой собствен стил.
Поклон пред паметта му.
Скъпи приятели,
Публикувахте от Георги Харизанов в Вторник, 6 април 2021 г.
Не знам как точно се съобщава такава вест. Не знам какво се казва, не знам как се проумява, не знам как...
Туристи изчакват края на работния ден на спасителите, за да пренебрегнат забраната за къпане в морето
Митничари във Варна задържаха 5500 контрабандни и „маркови“ стоки в контейнер от Китай
Прието на първо четене: Една трета от всички директорски позиции в публичните компании трябва да са заемани от жени
Повишение на нивото на Дунав: Реката се покачи в почти целия български участък
Прието на първо четене: Една трета от всички директорски позиции в публичните компании трябва да са заемани от жени
Повишение на нивото на Дунав: Реката се покачи в почти целия български участък
Повече полети до Бургас за „Евровизия“: Как ще се придвижват гостите на конкурса?