За поредна вечер протест пред Българската национална телевизия. На него отново беше поискана оставката на генералния директор.
Протестиращите твърдят, че откакто Емил Кошлуков е начело, доверието в обществената медия е паднало.
Сред протестиращите са бившият дипломат Илиян Василев, членове на сдружение "БОЕЦ", бивши журналисти от БНТ и граждани.
Шофьор без книжка и моторист пострадаха при две катастрофи в Разградско
Цените на едро на основни храни, плодове и зеленчуци продължават да се движат надолу