В Панагюрище днес избират нов кмет. Претендентите за поста са двама и повтарят балотажа от миналата есен.
Общинската избирателна комисия в Панагюрище обяви край на проведените днес нови избори за кмет на средногорската община. Всички 27 секции за приключили в 20:00, уточниха от комисията. Все още няма точни данни за окончателната избирателна активност.
Жителите на общината днес избираха между двама кандидати. Право на глас имаха 20 133 избиратели.
"Можем ли да живеем толкова месеци без кмет? Колко от миналите избори - 8-9 месеца минаха, без да имаме титулярен кмет, трябва най-после да си имаме ръководство."
"Важното е да бъде такова, че като дойдат граждани отвън, да казват колко е хубаво Панагюрище."
"За по-добро бъдеще за нашите деца, за нас, за спокоен град, за красив град."
Вижте прякото включване на Ангел Узунов
Започва разширяване на канализационната мрежа в столичния квартал "Горубляне"
Първият поклоннически път в България официално беше открит в Созопол (СНИМКИ)
Самолет на египетските авиолинии кацна извънредно на летището в Горна Оряховица
24-часова национална стачка в Гърция - какво трябва да знаят туристите?