Продължава „зеленият коридор“ за ваксиниране във Военномедицинска академия и ИСУЛ.
До 4 април включително ще бъде отворен „зеленият коридор“ за ваксинация във ВМА с препарата на "Астра Зенека".
Всички желаещи граждани, без записани часове в Националната здравно-информационна система, могат да се имунизират във ваксинационния център на ВМА от 8.00 до 18.00 часа в работни дни и от 9.00 до 17.00 часа в почивните.
Ваксинационният кабинет към УМБАЛ "Царица Йоанна – ИСУЛ" ще работи от 14.00 до 17.00 часа днес и утре от 8.30 до 16.30 часа.
Ваксината е на фармацевтичната компания "Астра Зенека". Не е необходимо предварително записване.
В "Пирогов" продължава борбата за живота на децата, катастрофирали Горна Оряховица
При здравословен проблем по време на почивка: Колко струват лекарските услуги по морето?
Полиция и ГДБОП влязоха в район "Приморски" във Варна, седем души са задържани
Камион скъса мантинелата на АМ "Струма" в района на Мало Бучино (СНИМКИ и ВИДЕО)