Движението за коли по Околовръстния път на София и булевард "България" е възстановено, след като протестиращите срещу ръководството на Българския футболен освободиха пътните платна.
Недоволните от управлението на Борислав Михайлов се събраха в 17.00 часа на протест пред Националната футболна база в столичния квартал "Бояна" и малко след това се насочиха към Околовръстния път и булевард "България". Те затвориха движението за около 20 минути, след което отново се насочиха към сградата на футболната централа и движението бе пуснато.
Бруно Фернандеш отхвърля офертите от Саудитска Арабия и остава в Манчестър Юнайтед
Мануел Нойер изпревари Диего Марадона във вечната класация по мачове на световни първенства
Стою Стоев: Вместо съдебна реформа управляващите запазиха политическия контрол върху ВСС
Митничари откриха 73 бойни пистолета в камион на „Капитан Андреево“, пътувал за Нидерландия
След земетресенията във Венецуела: Загиналите са поне 235, продължава търсенето на оцелели