ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

Радостин Василев: Лидерска среща сега е много закъсняла

bnt avatar logo от БНТ
A+ A-
Чете се за: 01:37 мин.
У нас
Субтитрите са автоматично генерирани и може да съдържат неточности.
Слушай новината

Лидерска среща сега е много закъсняла, това е третият мандат. Това заяви в "Още от деня" Радостин Василев от "Продължаваме Промяната" по повод заявеното намерение от БСП да проведат такава за нагласите за съставяне на кабинет с третия мандат.

"Поканихме всички във втория мандат, г-жа Нинова тогава не уважи тази покана", заяви Василев.

По думите му ПП отстоява своите позиции от самото начало.

Основна причина ПП да не отидат на лидерската среща е Бойко Борисов, биха отишли на среща с БСП за политики.

Г-жа Нинова има за 4-ти път възможност да състави правителство, ние имаме политики, които ще подкрепим дори и като опозиция, каза Василев.

Според него нищо не се е променило и ако сега ПП не подходят последователно, ще излезе, че са играли театър досега, а такъв по думите на Василев не е имало.

Казусът Nexo e показал, че трябва да се работи за подобряване на механизмите за финансиране на партиите, коментира още депутатът от "Продължаваме Промяната". Може би е време да помислим и за Закон за лобизма, допълни той.

Цялото интервю вижте във видеото.

Гледайте повече от "Още от деня"

Чуйте последните новини, където и да сте!
Последвайте ни във Facebook и Instagram
Следете и канала на БНТ в YouTube

Свързани статии:

ТОП 24

Най-четени

Product image