При мащабна операция испанската полиция разби най-голямата наркобанда в Мадрид.
Арестувани са 12 членове на бандата. При поредица от обиски са открити 600 килограма кокаин. Иззети са над 20 луксозни автомобила, множество оръжия и около 700 000 евро в брой.

Сн. БГНЕС
Бандата е имала юрист, сред чиито задължения е влизало пране на пари. Членовете ѝ са живеели в луксозни имоти, без да се занимават със законна дейност.
Лидерът е мароканец, свързан с подобни банди в други държави.
Това е най-голямата организация за разпространение на кокаин в испанската столица, съобщава полицията.
Санкциите срещу Русия: Ще останат ли в списъка патриарх Кирил и Вагит Алекперов?
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг