Реал Мадрид постигна класически успех над Валядолид в първото си домакинство за сезона

Успех с 3:0 за "белия балет".

20:00, 25.08.2024
Реал Мадрид Килиан Мбапе Валядолид

Реал Мадрид победи Валядолид с 3:0 в мач от втория кръг на Ла Лига. Головете за победителите дойдоха през втората част.

През първото полувреме на стадион "Сантяго Бернабеу" в Мадрид двата отбора си размениха по един точен удар. Карл Хайн сапси изстрел на Килиан Мбапе.

След почивката Федерико Валверде откри резултата. Полузащитникът отправи силен удар от пряк свободен удар.

Резервата Браим Диас затвърди успеха за "белия балет" с нов гол. Полузащитникът копна топката покрай Карл Хайн, след като бе изведен срещу вратаря от Едер Милитао.

Друг футболист, появил се от резервната скамейка - Ендрик също записа името си сред голмайсторите. Брезилецът бе точен две минути след появата си в игра. Тинейджърът проби в наказателното поле и отправи плътен шут в близкия ъгъл.

Реал Мадрид се изкачи до 3-ата позиция в класирането с актив от 4 пункта. Валядолид се смъкна до 8-ото място с 3 точки.

"Това не е краят на историята" - нова ескалация в Близкия изток (ОБЗОР)
България постигна първа победа на световното първенство по волейбол за момчета до 17 г.