В най-скоро време спортното съоръжение ще се казва само "Бернабеу"
Ръководството на Реал Мадрид реши да промени името на своя стадион „Сантяго Бернабеу“, съобщава Marca.
В най-скоро време арената ще се нарича „Бернабеу“. Решението се дължи на търговски причини. Името на стадиона вече е променено на официалния уебсайт на съоръжението.
„Бернабеу“ е построен през 1947 г. и до 1955 г. се е наричал „Nuevo Estadio Chamartin“. От 2019 до 2024 година арената претърпява мащабна реконструкция - третата в историята ѝ.
ПСЖ следи Кефрен Тюрам, а бъдещето на Коло Муани в Ювентус остава основна тема
Серхио Агуеро подкрепи Хулиан Алварес в желанието му да напусне Атлетико Мадрид
Държавният бюджет е готов – какъв ще е размерът на минималната работна заплата?
След сигнал от регионалния министър: Прокуратурата разследва строежа на лот 4 на АМ "Хемус"