Ромен Балмис с леки забележки след успеха над Сърбия (ВИДЕО)

Следващият двубой на националите ни ще бъде гостуване на Молдова след 2 седмици.

Ромен Балмис
17:37, 20.04.2024
Чете се за: 01:00 мин.

Селекционерът на националния отбор по ръгби на България Ромен Балмис остана доволен от изразителния успех с 30:7 над Сърбия. „Лъвовете“ изиграха отлични първи 40 минути, след които се оттеглиха за почивка с преднина 27:0. През втората част домакините стигнаха „само“ до още три точки, но крайният успех не беше поставен под въпрос в нито един момент.

„Ще работим и ще анализираме защо отбелязахме само 3 точки през второто полувреме. Трябва да работим върху това. Доволен съм от тримата ни дебютанти в този мач. Играха под напрежение. Ще работим с тях“, каза пред БНТ Белмис след успеха над Сърбия.