Русия няма общо с хакерските атаки срещу министерствата на финансите и търговията на САЩ, заяви говорителят на Кремъл Дмитрий Песков.
Той припомни, че президентът Путин е предлагал на Вашингтон сътрудничество в областта на киберсигурността, но не е получил отговор.
Вчера се появи информация, че хакери, за които се предполага, че работят за Москва, са следили вътрешната кореспонденция на финансовото ведомство и на една от агенциите към министерството на търговията.
Проблемът е бил толкова сериозен, че в събота се е наложило свикването на Съвета по национална сигурност към Белия дом, пише Ройтерс.
Бившата полицайка Симона Радева влезе зад решетките на Сливенския затвор
Част от американските военни самолети отлетяха от столичното летище, останалите – до дни
Техническа грешка увеличи заплатите на шефовете на енергийни регулатори с до 2000 евро