Очаква се Софийският апелативен съд да заседава по делото за убийството на 33-годишната Евгения Владимирова, която беше намерена в куфар край Перник в края на 2021 година.
Стартът на делото на втора инстанция беше отложен в началото на октомври заради болен съдия. Обвиняеми за убийството на младата жена са съпругът ѝ Орлин Владимиров и баща му Пламен Владимиров, които на първа инстанция бяха осъдени на доживотен затвор.

Снимки: БТА
Очаква се пред съда да бъде представена нова съдебно-медицинска експертиза, която трябва да установи какъв е механизмът на престъплението. Допълнителната експертиза беше поискана от адвоката на двамата подсъдими.
След експертизата страните трябва да преминат към своите пледоарии и съдът да се произнесе.
Домовете на 20 семейства са недостъпни след като река Черни Лом излезе от коритото си
Аферата "Хасърджиев": Внасят обвинение за поставяне под риск от заразяване на хора с ХИВ и венерически болести
Изтича срокът за подаване на финасовите отчети на политическите сили в Сметната палата
Доброволци събраха около 300 чувала с битови отпадъци от бреговете на река Какач в София
Аферата "Хасърджиев": Внасят обвинение за поставяне под риск от заразяване на хора с ХИВ и венерически болести
Домовете на 20 семейства са недостъпни след като река Черни Лом излезе от коритото си