Сибиу с Павлин Иванов ще се бори за петото място в плейофите на баскетболното първенство на Румъния

Националът беше титуляр и завърши с 13 точки, 2 борби, 4 асистенции и 1 отнета топка за 26:05 минути на паркета при загубата срещу Волунтари с 81:70.

павлин иванов сме един колектив дадем всичко себе
23:08, 22.04.2024
Чете се за: 00:45 мин.

Отборът на Сибиу, с българина Павлин Иванов в състава, загуби като гост от Волунтари с 81:70 в решителния пети мач от четвъртфиналните плейофи на първенството на Румъния по баскетбол за мъже. Така Сибиу загуби серията с 2:3 и ще играе за разпределение на местата от пето до осмо срещу тима на Констанца. В тази серия се играе до две победи от три срещи, а първата ще бъде на 25 април.

Националът беше титуляр и завърши с 13 точки, 2 борби, 4 асистенции и 1 отнета топка за 26:05 минути на паркета.

От неговите съотборници Рареш Ута вкара 16 точки, а за победителите се отличи Тревън Алън с 16 точки.