Столичният кмет Йорданка Фандъкова предупреди, че следобед се очакват бурни ветрове над София.
Тя помоли всички строителни обекти да бъдат обезопасени, както и билбордовете и всичко, което би представлявало риск в такава обстановка.
Хората да обезопасят терасите си и да се движат по-внимателно, помоли още тя.
В София продължава изчистването на уличните платна и шахти след снощната буря. Продължава отводняването на тунела на "Лъвов мост" , където ситуацията е най-тежка. Продължава и почистването на подлезите по бул. "България", особена на подлеза на "Гоце Делчев".
Шофьорът от катастрофата на АМ "Тракия": Направих всичко възможно да удържа камиона
Полиция и ГДБОП влязоха в район "Приморски" във Варна, седем души са задържани
Момиче на 16 години и момче на 17 години загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил между Мездра и с. Боденец