Усложнена зимна обстановка на подбалканския път София - Бургас. Заради обилния снеговалеж в района на Козница е катастрофирал лек автомобил, а пет камиона са закъсали. Няма пострадали.
Многократно от 16.30 часа шофьорите са подавали сигнали на тел. 112, но от Областното пътно управление снегорин е изпратен на място чак към 18.30 ч.
По думите на изнервените шофьори няма и патрул, който да регулира движението в района.
Ще има ли воден режим в Плевен и Ловеч това лято? Властите вземат спешни мерки
След катастрофите на АМ "Тракия" и "Струма": Кога мантинелите са ефикасни?
Да пораснеш в интензивното: Бебе живя половин година в реанимацията на "Майчин дом"