Министър-председателят Кирил Петков ще разговаря с представители на транспортния бранш. Преди седмица те излязоха на протест заради високите цени на горивата и разширяването на ТОЛ системата.
Днес същите теми са предмет на обсъждането, както и антикризисните мерки на държавата. Превозвачите се заканиха, че ако не бъдат взети мерки от страна на правителството са готови на още по-мащабни протести.
На премиера му предстои и среща с работодателските организации заради високите цени на тока и природния газ.
Две деца от футболен клуб "Славия" и бащата на едно от тях загинаха при тежка катастрофа на АМ "Тракия"