Пред Националната библиотека ''Св. Св. Кирил и Методий'' в столицата се проведе анти Хелоуин шествие.
Събитието беше организирано в подкрепа на българските обичаи и против чуждите празници.
Шествието се проведе за пета поредна година. На събитието бяха почетени традициите в България с присъствието на кукери и запалване на факли.
Камион скъса мантинелата на АМ "Струма" в района на Мало Бучино (СНИМКИ и ВИДЕО)
"Сбогом, малки ангели": Отрупаха с цветя стадион "Славия" в памет на загиналите деца на АМ "Тракия" (СНИМКИ)