Президентът на баскетболния Левски Константин Папазов благодари отново за подкрепата на феновете на „сините“ и ги призова да подкрепят отбора във финала за Купата на България срещу ЦСКА.
Мачът е днес от 18:00 часа в „Арена София“.
Папазов използва профила си в социалната мрежа Фейсбук, за да се обърне към привържениците на Левски и всички, помогнали на клуба.
„Здравейте, скъпи левскари!
Благодаря от мое име и от името на целия отбор за подкрепата Ви. Благодаря на всички, които ми се обадиха и ме поздравиха.
Този отбор доказа, че когато много обичаш нещо и носиш велико име на гърдите си можеш да победиш всеки! Довечера в 18 часа сме изправени пред шести пореден финал. Нищо изненадващо за отбор с името ЛЕВСКИ.
Голямата изненада е факта, че лятото не се знаеше бъдещото на този отбор. Успяхме да оцелеем, защото имаме две огромни сини сърца Асен Великов и Златин Георгиев. Успяхме, защото запазихме Лъчо Димитров, Николай Михайлов и Александър Папазов.
Успяхме, защото г-жа Юлия Боянова и г-н Иван Гогов повярваха и ни помогнаха 6 юноши на техния клуб да играят за нас. С този си жест те доказаха, че Левски е синоним на обединение. Чисто и просто Левски е само един.
Успяхме, защото Митко Ангелов и Божидар Гьорев избраха най- подходящите за този тим чужденци.
Успяхме, защо за пореден път г-н Мило Борисов и целият екип на Палмс Бет повярваха за пореден път в синята идея (магия).
Днес нашето присъствие на този финал е награда за всички в този клуб и благодарност към всички Вас, помогнали лятото този клуб да съществува.
Днес каним всеки, който обича ЛЕВСКИ да дойде в залата и с присъствието си да награди и подкрепи тези момчета с огромни сърца.
Ние като клуб вярваме, че ще сте много. Като клуб решихме, че сега е най удачния момент да покажем колко важно е да се обединим. Всички приходи от билетите на феновете на ЛЕВСКИ както вече обявихме ще отидат по сметката в НАП.
Няма значение колко ще бъдем. Важно е да покажем на всички, че ЛЕВСКИ е нещо съвсем различно в тази страна! Ние в 18 часа ще сме там. От всеки един от зависи дали и Вие ще сте там.
Очакваме Ви и много силно Ви ОБИЧАМЕ!!!! Само ЛЕВСКИ“, написа Константин Папазов.
Последвайте нашия канал "Спорт по БНТ" във Viber
Последвайте ни и във Фейсбук, за да сте винаги в час с последните спортни новини
Намерете БНТ в социалните мрежи: Instagram, Facebook, LinkedIn, TikTok