Старши треньорът на Ботев Враца коментира загубата с 0:3 от ЦСКА 1948.
Старши треньорът на Ботев Враца – Тодор Янчев, говори след загубата с 0:3 от ЦСКА 1948. Той смята, че отборът му прекалено лесно допуска голове, което е сериозен проблем
„Прекалено лесно допуснахме гол. Като правим подаръци няма как да искаме нещо повече.
След като сме загубили няма как да съм доволен. Нужната промяна на полувремето даде някакъв импулс, но много лесно и наивно допускаме голове. Няма как да търсим нещо, когато така наивно ни вкарват голове. Това най-много тежи. Няма какво да вземем от този мач. Трябва да го забравим по най-бързия начин и да гледаме напред“, заяви Тодор Янчев.
Част от американските военни самолети отлетяха от столичното летище, останалите – до дни
Техническа грешка увеличи заплатите на шефовете на енергийни регулатори с до 2000 евро
След акцията край Слънчев бряг: Разследването трябва да установи дали има корупция във ВиК-Несебър