Тренто победи Лубе с помощта на Казийски

матей казийски отново стана капитан тренто
Снимка: ВК Тренто
21:54, 31.10.2021
Чете се за: 00:55 мин.

Тренто надви Лубе с 3:1 гейма в мач от 3-ия кръг на волейболната Серия А. Матей Казийски се отчете с 17 точки.

През първата част домакините не срещнаха затруднения от опозицията и поведоха в геймовете след 25:16.

Във втората част гостите съумяха да изравнят резултата, след като взеха преднина още в самото начало и триумфираха с 25:21.

Играчите на Анджело Лорензети поведоха и тотално надиграха противниците си, за да си върнат преднината от един гейм след 25:11.

Заключителната част беше най-оспорвана в мача, но домакините съумяха да спечелят с 26:24 и заслужено да триумфират в срещата.

Тренто е лидер в класирането с 9 точки. Миналогодишният шампион Лубе е 7-и с 4 пункта в актива си.

Утре е последният срок за заявления по мярката 60 на 40 за август и септември
Първи резултати от местния вот в РСМ: Заев губи в Скопие, опозицията печели в големите градове