Заседанието на НС приключи в 23.57 ч.
Времето от последните 10 минути председателят Никола Минчев и част от опозицията от ГЕРБ-СДС и "Възраждане" прекараха в мълчание и разговори помежду си.
Причината: част от министрите изпратиха извинителни бележки, че няма да се явят на парламентарния контрол, а други не се явиха и без извинение.
От опозицията поискаха следващата сряда председателят на парламента да ги извести за причините за отсъствието на министри. Никола Минчев пое този ангажимент.
След като времето от 3 часа за парламентарен контрол изтече, се чу и последният парламентарен звънец.
Регионална икономическа среща: Конференция на Американските търговски камари в България, Гърция и Турция
Гълъб Донев: Служителите на МВР и военните ще си плащат осигуровките от догодина
Двама младежи загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил край Мездра