Във връзка със Срещата на върха в столицата се въвеждат следните ограничения около НДК днес:
От 7.00 часа до приключване на събитието утре се забранява влизането на превозни средства по ул. "Доспат", ул. "Баба Неделя" и ул. "д-р Христо Стамболски".

От 8.00 часа се забранява престоят и паркирането на бул. "Витоша" и бул. "Ген. Скобелев" - от страната на НДК. Столичната дирекция на вътрешните работи осигурява охрана, постове за контрол и регулиране на движението на възловите кръстовища.

Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг
След ремонт за 2 милиона лева: Път в кърджалийско остава опасен за преминаване
Съдът гледа мярката на 21-годишния шофьор, който уби две деца край Мездра
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг