Футболистите на Милан Анте Ребич и Раде Крунич са с отрицателни тестове за коронавирус, а пробата на Тео Ернандес е "фалшиво положителна", съобщиха от италианския клуб. Милан предаде документите на здравните власти, а футболистите вече започнаха да тренират.
Полузащитникът Крунич и нападателят Ребич дадоха позитивни проби на 6 януари. Защитникът Ернандес е с "фалшиво положителен" тест от 17 януари, когато и полузащитникът Хакан Чалханоглу също даде положителна проба за Covid-19, но турчинът продължава лечението си.
ПСЖ следи Кефрен Тюрам, а бъдещето на Коло Муани в Ювентус остава основна тема
България обяви състава си за Балканиадата по лека атлетика до 18 години в Нове Место
След сигнал от регионалния министър: Прокуратурата разследва строежа на лот 4 на АМ "Хемус"
Червен код за опасни жеги: Европа ври, кипи и гори – каква е причината?