Триумф за Бионсе и Хари Стайлс на тазгодишните награди "Грами".
Младият британски певец спечели голямата награда за албум на годината със своя "Harry's House". Така за четвърти път отличието се изплъзва на фаворитката Бионсе.
Наградите "Грами": Бионсе изравни рекорда за най-много спечелени статуетки

Тя обаче стана изпълнителят с най-много награди "Грами" - 32, като тази нощ добави към колекцията си още 4 статуетки. Тази нощ в Лос Анджелис беше отделено и специално внимание на 50-ата годишнина от възникването на хип-хоп като едни от най-големите звезди на рап сцената се събраха за общо изпълнение.
Сред останалите отличени са Сам Смит и Ким Патрас за хитовото си парче "Unholy".
Чуйте последните новини, където и да сте!
Последвайте ни във Facebook и Instagram
Следете и канала на БНТ в YouTube
Алиансът предал САЩ по време на войната с Иран, заяви Доналд Тръмп пред Марк Рюте
Облекчаване на ограничението: Иран ще може да пътува ден по-рано за световното
Назначават експертиза на мантинелите на АМ "Тракия" след тежката катастрофа, отнела живота на трима души
Въздушна линейка е в готовност да транспортира до Пловдив пострадалата жена при катастрофата на АМ "Тракия"
Срещу гонките в Дупница: Затягат контрола на пътя с нови камери и засилено полицейско присъствие