Унион Берлин и Шалке 04 завършиха при нулево равенство

унион берлин шалке излъчиха победител
19:19, 19.02.2023
Чете се за: 01:12 мин.

Унион Берлин и Шалке 04 завършиха 0:0 в мач от 21-вия кръг на Бундеслигата. По този начин тимът на Урс Фишер пропусна възможността да бъде едноличен лидер в класирането, но все пак берлинчани се изравниха по точки с Байерн Мюнхен по 43. Шалке 04 остава на последното място в класирането само с 13 пункта, като това бе четвърто поредно нулево равенство за „сините“.

През първото полувреме Унион Берлин опита хаотичен натиск, но положенията пред двете врати липсваха.

След подновяването на играта събитията на терена не се промениха. В последните 15 минути на мача Пол Сегин и Жордан Сибачю пропуснаха добри възможности да изпратят Унион на върха в подреждането.