С усмивка и маски отбелязваме Световния ден на целувката. В условия на пандемия раздаваме целувки, но с едно наум и само на близките си.
Има целувки, които никога няма да забравим. И често си спомняме за тях. Особено в последните няколко месеца, когато в период на социална дистанция те бяха мираж.
Елица Великова, психотерапевт: Контактът с очи и целувките, милувките, физическият контакт са жизненоважни.
Целувката е нещо, което съдържа много любов, и една целувка, за да е наистина хубава, според мен, двама човека трябва да имат наистина някакви чувства един към друг, каза Лиана.
Носи ми неописуемо удовлетворение. За мен лично чувството, въпреки че сме в по-различна ситуация, не е различно, казва Таня.
Но може би има много хора, които се страхуват.
А ако е така, експерти съветват да показваме обичта си към близките по-друг начин - с виртуални целувки или просто с усмивка и с обич в очите.
Елица Великова, психотерапевт: Да си казваме по-често чувствата, които имаме един спрямо друг, да си споделяме малко повече от вътрешния свят, по-искрени да бъдем за това какво изпитваме, а не като даденост да възприемаме, че другият просто е там.
Бръснар от Лос Анджелис предлага безплатни прически по време на Световното по футбол
При здравословен проблем по време на почивка: Колко струват лекарските услуги по морето?
Над 40 сигнала за мазут по Южното Черноморие, появиха се нови петна край Синеморец
КЗК отмени обществената поръчка за проектиране на детската болница заради ограничителни условия
СПЕЦИАЛНО: Схема за фалшиви гръцки шофьорски книжки работи от години в Кюстендилско