Талантливата българка завоюва златото в индивидуалната дисциплина на 12,5 км. на шампионата за младежи и девойки в Алтенберг.
Валентина Димитрова спечели европейска титла по биатлон от първенството за младежи и девойки в Алтенберг (Германия).
Талантливата българка завоюва златото в индивидуалната дисциплина на 12,5 км.
21-годишната Димитрова допусна по една грешка на първа и втора стрелба, а на последните две бе перфектна и след две нули и много силно бягане се качи на европейския връх.
След Димитрова остана финландката Евелина Хакала, която не допусна грешка на огневия рубеж. Трета е полякинята Анелия Лишка.
Световната гимнастика въведе по-строги правила за поведението на почетната стълбичка
Самолет на египетските авиолинии кацна извънредно на летището в Горна Оряховица
Казусът "Баба Алино": Според службите показанията на Олег Невзоров хвърлят светлина върху незаконните действия
Държавният бюджет е готов – какъв ще е размерът на минималната работна заплата?