Абонирай ме за най-важните новини?
ДА НЕ
ДА НЕ

#Валентина Димитрова

Валентина Димитрова завърши на девето място в масовия старт на световното първенство по биатлон за младежи и девойки в Естония
16:31, 29.02.2024
Валентина Димитрова: Моята мечта е да спечеля повече от един олимпийски медал
13:27, 29.02.2024
Чете се за: 01:02 мин.
Валентина Димитрова спечели бронзов медал в спринта на световното по биатлон за младежи и девойки в Естония
15:30, 28.02.2024
Чете се за: 01:40 мин.
Лиза Витоци със златото в индивидуалната дисциплина на 15 км на световното първенство по биатлон
Чете се за: 02:32 мин.
Валентина Димитрова завърши 24-а в спринта за Световната купа по биатлон в Хохфилцен
16:55, 08.12.2023
Чете се за: 02:07 мин.
Валентина Димитрова се класира на 26-о място в първото преследване от Световната купа по биатлон
16:35, 03.12.2023
Чете се за: 02:55 мин.
Валентина Димитрова с 29-о място на спринта в Йостерсунд и първи точки за Световната купа по биатлон
18:59, 01.12.2023
Чете се за: 01:35 мин.