Биатлонистката завърши четвърта в суперспринта при девойките на световното първенство по летен биатлон.
Валентина Димитрова завърши четвърта в суперспринта при девойките на световното първенство по летен биатлон в Опетя (Естония).
Българката допусна пет грешки, но сподели, че е доволна от постигнатия резултат.
"Доволна съм от представянето ми, с изключение на последната обиколка и малко от стрелбата, която не беше най-добрата. Стягаме се за следващите два дни. Надявам се всичко да бъде наред. Благодаря на целия екип, който ни подкрепя, на федерацията и всички, които стоят зад нея. Стискайте палци за следващите стартове", сподели Димитрова след състезанието.
Надпреварата бе спечелена от Лора Христова, която сподели, че изключително щастлива от успеха.
Факлоносците предадоха олимпийската факла на председателя на БОК Весела Лечева
Панама и Хърватия се изправят един срещу друг в търсене на първи точки на Мондиал 2026
Самолет на египетските авиолинии кацна извънредно на летището в Горна Оряховица
Казусът "Баба Алино": Според службите показанията на Олег Невзоров хвърлят светлина върху незаконните действия
Държавният бюджет е готов – какъв ще е размерът на минималната работна заплата?